Hra na Boha (časť 1)

Spomínate si ešte na Hitlerové snahy vyšľachtiť vlastnú rasu nadľudí? Tento nacistický fanatik a diktátor chcel mať na celom svete iba určitú rasu ľudí – blondínov a modrookých občanov s vysokým čelom a ostrou, pretiahnutou bradou v lícnych kostiach, vysokých nad 180 cm. Iba títo ľudia mohli prežiť v jeho ,,nastupujúcej“ svetovej ríši. Všetkých ostatných – rasovo a ideologicky nevyhovujúcich likvidoval po miliónoch v koncentračných táboroch ako odpad spoločnosti. Takto sa mu podarilo vyhladiť 6 miliónov nevinných ľudí. Ak by si niekto myslel, že svet sa z týchto zverstiev poučil, má pravdu. Dnes sú zákony proti rasizmu a diskriminácii a ľudia sa snažia byť tolerantní. Tieto zákony sú tu pre občanov, a vďaka Bohu za ne. Ale čo vlády? Riadia sa nimi?

Vláda USA s tichou podporou ostatných spojencov po vojne v roku 1945 dostala z Nemecka na svoje územie zločincov, najmä vysokých vojenských činiteľov, vedcov a lekárov z koncentračných táborov, páchajúcich najväčšie zverstvá v dejinách – aby sa vyhli odsúdeniu a ponúkli im azyl v USA, kde budú pokračovať vo svojich projektoch pre americkú vládu. Tento presun sa volal PAPER CLIP a na jeho priebeh dohliadala CIA. V tomto projekte americká vláda hromadne presunula z Nemecka viac ako 600 nacistických zločincov, vedcov a lekárov. Celý projekt PAPER CLIP (kancelárska spona) bol pomenovaný podľa tajného znamenia – americký vedci dostali príkaz, aby každý nacista, ktorý bude mať svoj osobný spis zopnutý spinkou na pravom rohu, bol prepustený a na vládne náklady poslaný do USA.

Jeden z neľudských projektov, ktorý sa dodnes od konca vojny realizuje je, projekt únosov ľudí práve na účely genetických pokusov. Únosy sa masovo začali v 60. rokoch. A práve preto vznikli rozprávky o mimozemšťanoch a UFO. Ako sa neskôr ukázalo z vládnych dokumentov, vláda USA o týchto únosoch vedela a v skrytosti šírila propagandu o únosoch prostredníctvom UFO a mimozemšťanov. Verejnosť bola zavádzaná, že vláda veci o UFO tají, čo občanov iba utvrdzovalo v tom, že únosy ľudí majú na svedomí akési nepolapiteľné tvory. Zdá sa, akoby sa nacistické ideály infiltrované projektom PAPER CLIP neštítili ani tejto najzlostnejšej otázky – rasizmu a genocídy obyvateľstva súčasnosti. To, čo sa robí pri únosoch a v obrovských tajných laboratóriách, hlavne v USA, nemožno nazvať inak ako svetové inžinierstvo na vytvorenie jednotnej svetovej rasy a ideologického vzorca občanov. Vládne únosy, či už pod projektom ,,Alternatíva 3“, alebo iných projektov: takmer vo všetkých obete putujú v omámenom stave do tajných, zrejme podzemných základní na lekárske vyšetrenia a pokusy. Objav tzv. podprahovej krycej clony pri hypnóze vyvolal vo svete značný rozruch a pojem týchto únosov nadobudol celkom nové rozmery. Napriek tomu si veľa ľudí pamätá i bez hypnózy veľa zo svojho únosu. Sú prípady, keď obeť nebola omámená, zrejme sa počítalo s jej záverečnou likvidáciou. Svedectiev, ktoré sú vierohodné a kolzuntované s psychiatrami, lekármi i vedcami, je už veľa a nikto nepochybuje o ich autentičnosti.

Koncom 80. rokov vzbudil v USA pozornosť prípad Christy Tiltonovej z Oklahomy, ktorá uviedla, že v júli 1987 bola unesená do podzemnej základne v Dulce. Dokázala dôkladne a detailne opísať počítačové zariadenie i bezpečnostný systém plný kamier na tejto tajnej základni. V tomto niekoľkoposchodovom komplexe videla podľa výpovede i zvláštne ľudské, ale upravené bytosti a obrovské nádrže, na ktoré boli pripojené svetlá. Opis i kresby pani Tiltonovej potom veľmi šokovali zasvätených odborníkov.

Thomas Castello, ktorý bol údajne v rokoch 1977-1979 bezpečnostným dôstojníkom na tejto základni, sa rozhodol prehovoriť. Podľa dokumentov a videokaziet, ktoré ukoristil na svojom pracovisku, sám vypracoval rozsiahlu správu – ,,Dokumenty z Dulce“, kde odhaľuje skryté skutočnosti tejto základne. Uvádza, že celá základňa má 7 poschodí, tie najprísnejšie bezpečnostné opatrenia a v celom tom gigantickom objekte bolo vyše 18 000 veľmi čudesných ľudských bytostí, nepočítajúc vojenský, vedecký a lekársky personál. Ako ďalej priznal, na šiestom poschodí sa uskutočňovali experimenty na mnohých zvieratách a tiež na ľuďoch. Slová dôstojníka Castella pritom nezávisle, ale veľmi korešpondujú s výpoveďou unesenej obete Christy Tiltonovej. Celé šieste poschodie bolo plné nádrží, ktoré obsahovali znetvorené, alebo geneticky upravené bytosti s mnohými rukami a mnohými nohami a tiež niekoľko klietok s extrémne vysokými bytosťami. Boli tu množstvá ľudí a ľuďom podobní kríženci, ktorí boli uskladnení v chlade. Ako Castello vyhlásil na konferencii v roku 1987: ,,Často som sa stretával s ľuďmi v klietkach. Obyčajne boli omámení alebo utíšení liekmi, ale niekedy kričali a úpenlivo prosili o pomoc. Bolo nám povedané, že ide o nevyliešiteľných šialencov, ktorí sa zúčastňujú vysoko riskantných pokusov s liekmi, ktoré majú vyliečiť nepríčetnosť. Dostali sme príkaz, aby sme s nimi nikdy nehovorili.“ Napriek tomu, že z pochopiteľných dôvodov americká vláda odmieta priznať existenciu akéhokoľvek podzemného objektu v Dulce, výskumný tím, ktorý v Dulce sondoval a analyzoval povrch, potvrdil, že pod ním sa skutočne nachádzajú hlboké priestory.

M ROSA, 5/2001 (pokračovanie v ďalšej časti)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x