Hra na Boha (časť 2)

V roku 1973 sa v USA odohral prípad únosu Betty Andreassonovej zo South Ashburnhamu. Podľa jej výpovede v hypnóze videla pri svojom únose v priestore i ďalšie unesené osoby. Opísala, že videla, ako z akejsi unesenej ženy vyberajú dva plody. Jednému potom vpichovali do hlavy dlhé ihly a nato plod uložili do akejsi nádrže, kde bol udržovaný pri živote pomocou akýchsi prístrojov. Tiež iní ľudia z rôznych častí sveta opisujú, že pri svojom únose tu videli nádrže a prístroje, mnohokrát i celé rady týchto nádrží so stovkami ľudských tiel. Iba pre názornosť ešte uvediem jeden z typických prípadov…

V decembri 1997 bola v USA unesená pani Debbie Tomeyová z mesta Copley Woods. Vtedy jej do maternice voperovali niečo neznáme. Krátko po tejto udalosti táto žena bezdôvodne otehotnela. Nevedela si to vysvetliť. Po niekoľkých mesiacoch tehotenstva však prežila ďalší únos. Keď sa potom prebrala v posteli, zistila, že jej brucho už nie je vyduté a dieťa, ktoré nosila, záhadne počas noci zmizlo z jej tela. Gynekológovia sa po posúdení záležitosti nezmohli na nič iné, než na poľutovanie celej tejto situácie, pretože sa doposiaľ s ničím podobným nestretli. Samozrejme, vylúčili i akýkoľvek druh potratu. Podľa hypnózy tretí ,,únos“ prebiehal priamo v jej dome, kam jej priniesli v noci ukázať jej dieťa. Ako Debbie Tomeyová z hrôzou vypovedala, v rukách držali malého, ohavného, vráskavého tvora. A tvrdili jej, že to je jej dieťa a snažili sa získať vzorky materského mlieka.

Podobných prípadov, keď boli ľudia unesení a potom muži pripravovaní o spermie, aby sa včas upravené implantovali uneseným ženám, alebo sa po úpravách oplodnili iba vajíčka odobraté týmto ženám, je veľmi veľa. A veľmi šokujúce prípady takýchto tajných genetických experimentov na ženách pochádzajú aj z Českej republiky. Napríklad v roku 1997 vzrušil prípad pani Magdálény S. z Prahy, ktorá celkom bez príčiny otehotnela a ultrazvukom lekári dlho nemohli rozlúštiť, čo je to za plod v jej tele. Všetko vyvrcholilo predčasným pôrodom mŕtveho tela geneticky zohaveného ľudského tvora, ktorý nemal žiadnu génovú väzbu s rodičkou. Celý prípad vtedy šokoval lekársku komunitu a sám ošetrujúci lekár pani Magdalény S. vyhlásil, že keby mal verejnosti povedať pravdu, čo si o tom myslí, prišiel by zrejme o svoj titul. Celý prípad vtedy sledovala aj naša televízia. Na základe prípadov z celého sveta sa zdá, že ženy sú zneužívané ako dočasné nosiče budúceho plodu na zabezpečenie jeho najdôležitejších životných funkcií a potom sú tieto plody zámerne odobrané priamo z tela matiek.

Mám zaevidované i svedectvá obyčajného preškoleného pracovného personálu na týchto základniach, ktorý tam v podzemí mal odviesť svoju špecifickú prácu bez toho, aby bol bližšie zasvätený, ale stal sa tam zvláštnym svedkom veľmi závažných udalostí. Napriek tomu, že jeho členovia sú viazaní mlčanlivosťou, nemohli sa na to dívať a niečo také strašné tajiť. Sami sa potom stali obeťami prenasledovania a perzekúcie za svoje výpovede. Napríklad 19. februára 1989 vystúpil v priamom prenose v americkom rozhlase v Las Vegas muž, elektrikár, najatý do podzemnej základne v Mercury v štáte Nevada ako robotník. S utajením identity priznal, že pracoval v podzemí spolu s ďalšími robotníkmi na elektroinštalácii pod firmou Reynolds Electronic, ale výplatu dostávali od celkom iného, pred nimi utajeného subjektu. Všetko sa zdalo ako výnosná a bežná práca, kým na určitom priestore neprevzala velenie nad robotníkmi vojenská polícia. Tá začala postupne uzamykať robotníkov do vymedzených pracovných sektorov a vyhrážať sa. Ako priznal: ,,Neviem, čo sa robí, pokojne si pracujeme a naraz všetko nabralo iný smer, vyhrážajú sa nám… Pred niekoľkými týždňami sme boli v jednom priestore, kam sme sa dostali niekoľkými oceľovými dverami na juh. Na tejto trase sme montovali svetlá v miestnostiach, ktoré vyzerali ako riadiace pracoviská. Naraz z výťahu vybehli vojaci a vyhnali nás z tohto miesta do nejakej miestnosti… Videli sme tam osoby s veľkými hlavami a malými telami, ktoré vošli do tejto miestnosti a za nimi lekári v bielych zásterách… Taký vystrašený som ešte v živote nebol… Bojím sa o svoj život, pretože som videl, čo sa stalo. Naša vláda klame!… Máme tu pod zemou šesť malých osôb podobných človeku!“

Z mnohých svedectiev, či už vysokých činiteľov, alebo iba preškoleného personálu týchto tajných základní, ale i zo svedectiev obetí, teda unesených, môžem povedať, že tieto únosy a s nimi spojené zmeny myslenia, správania a genetické pokusy majú reálny základ, a je to akiste jedno z najväčších tajomstiev, pretrvávajúcich v programoch našich vlád dodnes. Ak len trochu pochybujete (čo nikdy nie je na škodu), potom sa pozrite na vládne programy s kontrolou ľudského DNA, na oficiálne vládne genetické experimenty a pokusy s klonovaním.

M ROSA, 5/2001 (pokračovanie v ďalšej časti)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x