Hra na Boha (časť 3)

Keď v júli 1996 vedci vo Veľkej Británii prvýkrát oficiálne naklonovali živého savca, ktorým bola ovca Dolly, svet bol veľmi vzrušený. Písali o tom noviny na celom svete a ľudia protestovali, že je to hra s ohňom. Krátko potom niektoré vlády začali podpisovať chartu, ktorá odsudzuje prípadné budúce klonovanie ľudských bytostí. Ale – priatelia, existujú dôkazy o tom, že tento svetoznámy pokus s klonovaním ovce bola iba fraška. Prvé zvieracie klony vlády vytvárali v prísne tajných projektoch už v priebehu II. svetovej vojny. A oná charta, ktorú koncom 90. rokov začali podpisovať štáty sveta proti klonovaniu ľudí? Je to iba maskovacia náplasť na oveľa horšie projekty – už dávno prebiehajúceho klonovania ľudí a tých najodpornejších genetických pokusov postnacistickej éry.

Veď práve klonovanie bolo kľúčovým plánom odporných genetických experimentov Adolfa Hitlera v koncentračných táboroch. Fašistický doktor Mengele pracoval počas II. svetovej vojny na priamy rozkaz Adolfa Hitlera na projekte klonovania ľudí. Skutočne na to zneužívali väzňov koncentračných táborov, nevynímajúc ženy a deti. Týmito genetickým pokusmi, ktoré sú úplne obrátené proti Bohu a všetkým prírodným zákonom, sa Hitler pokúšal stvoriť nestvoriteľné – dokonalé kópie ľudí. Ale ako vyplýva z projektu ,,Paper Clip“ – klonovanie prebieha už od konca II. svetovej vojny. A nejde iba o klonovanie nižších živočíchov, ale aj ľudí. Tieto utajené projekty z veľkej časti potvrdila aj nemecká televízia ARD, a to iba krátko po naklonovaní ovce Dolly.Ľudstvo malo protestovať oveľa skôr.

Prečo vlády uskutočňujú pokusy s DNA a s klonovaním? Chcú azda vytvoriť, rovnako, ako sa o to pokúšal Hitler, svetovú rasu ľudí s jedným jediným programovaným myslením? V Taliansku sa týmito témami zaoberali. Dňa 21. apríla 1997 talianska televízia odvysielala dokument pod názvom – Záhady. Nikto vtedy ešte netušil, akú pozornosť to vyvolá. Dokument ukazoval výsledky tajných genetických pokusov, ktoré americká armáda uskutočňuje na ľuďoch. Bol odvysielaný videozáznam, ktorý na tajnej základni v Dulce ukradol jej bývalý bezpečnostný dôstojník Thomas Castello. On, ale s ním aj Derek Hennessy, ktorý rovnako ako Castello dokázal nezávisle, a pritom v detailoch zhodne opísať, čo videl v tajných laboratóriách, sú od určitého času nezvestní. Hovorí sa, že sa ich vláda zbavila ako nepohodlných svedkov.

Talianska televízia, ktorá premietala ukradnutý videozáznam, ukázala divákom, ako kamera sníma rady sklenených nádrží s umelo pri živote udržiavanými ľudskými zárodkami a časťami tiel, ktoré boli podobné ľudským. Komentár uvádzal, že ide o výsledky klonovania ľudí, uskutočňovaného s podporou americkej federálnej vlády. Keď bol v tomto vysielanom dokumente umožnený divákom živý vstup a kontakt s odborníkom z New Yorku, Seanom Davidom Mortonom, ktorý zábery komentoval, v okamihu, keď Morton začal prezrádzať, že obrazovka zachytáva skutočné ľudské klony, moderátorka Foschiniová okamžite Mortona prerušila a spojenie s New Yorkom sa tiež náhle uprostred hovoru prerušilo. Hlas moderátorky prekryl i Mortonove záverečné slová. Nikto vtedy neal asi záujem, aby diváci vedeli viac pravdy než je ,,zdravé“. Ale aj keď nenechali Mortona dohovoriť, jeho slová boli zachytené aspoň na páske v televíznom štúdiu a podarilo sa ich rekonštruovať: Náš informátor, ktorý v laboratóriu pracoval, nám povedal, že v oných sklenených valcoch bol akýsi druh inteligentných bytostí.“

Neskôr sa uskutočnil rozhovor médií s Nortonom. Ten uviedol: ,,Hovoril som o ľudských bytostiach a ich častiach, čo asi moderátorku a vedcov značne prekvapilo. Som si však tým, čo hovorím, istý, pretože film analyzoval počítač… Nepochybne ide o autentický záznam. A nielen to. Existuje aj ďalší záznam, asi 17 minút záberov jasne ukazujúcich telá narodené krížením ľudí… Posledný z uvedených filmov ukazuje aj vedca, ktorého sa nám podarilo identifikovať. Podľa môjho názoru sa klonovaním ľudí zaoberajú (v USA) dve laboratóriá. Jedno sa nachádza v Dulce a druhé vo White Sands.“ Toľko slová Seana Davida Mortona.

Čo sa týka priamo aspektu klonovania, veľmi ma zaujal prípad únosu zo Španielska, o ktorom si teraz povieme. V jednu nedeľu v máji 1985 odišiel o 8:00 hod. ráno z domu v Barcelone 24-ročný Xaver C. do Vallgorguina, čo je asi 25 km od Barcelony. Veľmi sa čudoval, prečo prečo tachometer jeho auta ukazuje, že prešiel 300 km, keď cesta tam a späť mala iba 50 km. Keď prišiel domov, veľmi sa prekvapil, že v nedeľu sú všade otvorené obchody. Potom však zistil neuveriteľnú vec: bol pondelok 18:00 večer… pokračovanie v ďalšej časti.

M ROSA, 5/2001 (pokračovanie v ďalšej časti)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x