Pod zámienkou očkovania

Pod zámienkou očkovania ľuďom zavádzajú mikročipy (s osobným kódom 666) pod kožu na pravú ruku a na čelo! Dvojtýždenník Russkij Vestnik priniesol v dvojčísle 51-52/1998 dôležitý článok na túto tému.

Práve pod zámienkou očkovania pred mnohými chorobami, ktoré nám dnes údajne hrozia, sa na automontážnej priemyslovke na Volgogradskom prospekte 43 v Moskve udialo toto:

Istý študent druhého ročníka, z pravoslávnej rodiny, prišiel zo školy domov a povedal mame: ,,Na ruku i na čelo nám čosi dávajú, mne sa len s veľkými ťažkosťami podarilo vyhnúť sa tejto procedúre.“ I ďalší žiaci školy potvrdili, že na ich školu prišli akýsi americký špecialisti zle hovoriaci po rusky, ktorí im čosi dávali na čelo. Tí, ktorí absolvovali procedúru, hovorili, ako to celé prebiehalo:

V automontážnej priemyslovke na dva dni uvoľnili všetkých z vyučovania, zaviedli ich do lekárskeho kabinetu, na dlaň pravej ruky im kládli neveľkú krabičku, pritláčali ju a človek cítil niečo ako slabý elektrický výboj. Potom krabičku vzali a na jej mieste ostala malá bodka. Nato krabičku vzali a urobili tú istú operáciu. I na čele ostala malá bodka. Tí, ktorí robili celú procedúru, hovorili, že na druhý deň už nebude nič vidieť. A vskutku na tom mieste sa veľmi rýchlo scelila koža. Toho mladého človeka, ktorý odmietol prejsť spomínanou procedúrou si pozvali do zborovne a hodinu a pól s ním hovorili , pokúšali sa ,,očkovať“ ho a vyhrážali sa mu vylúčením zo školy, ak sa takzvanému očkovaniu nepodrobí! Našťastie, v zborovni bol aj učiteľ, ktorý vyslovil svoj údiva rozhorčenie nad tým, že študenta chcú vyhodiť zo školy preto, že sa odmietol očkovať. Celá záležitosť bola dočasne odložená, no neskôr prišiel k študentovi vychovávateľ a povedal, že aj tak bude zo školy vyhodený! Na koľkých ďalších školách ešte takto ,,očkovali“?

Treba vedieť, že človeka s mikročipom nájdu i pod zemou, cez družicu, a že cez mikročipy sa bude pôsobiť i na podvedomie ľudí.

Ľudia, ktorí príjmu mikročip, budú robotmi riadenými podľa programu centrálneho počítača. Sväté písmo hovorí, že príjmu rany na zemi (Zjavenie sv. Jána, 16. kapitola), nebudú schopní kajať sa z hriechov a pôjdu do večných múk (Zjavenie sv. Jána, 14, 9-11)

Čo k tomu dodať? Náš spasiteľ Ježiš Kristus nám v Evangeliu svätého Matúša (26, 41) hovorí: ,,Bdejte a modlite sa, aby ste neupadli do pokušenia.“ O tri storočia neskôr nám svätý Efrém Sýrsky odkázal: ,,Všetci, ktorí neprijmú pečať Antikrista, budú sa veseliť s Ženíchom (teda Ježišom Kristom) vo večnom a nebeskom paláci so všetkými svätými na bezhraničné veky vekov.“

Preložil Vladimír Mohorita, ZMENA 13/2000

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x